Solo-KolosSOLO-KOLOSARTYKUŁY
I URZĄDZENIA
BIUROWE

34 360-41-70
Zadzwoń! 8:00 - 16:00
Wyceny, hurt i zapytania
ofertowe sklep@solokolos.pl.
Porady, rabaty i zamówienia
tel. (34) 366-72-72
Termin płatności 14 dni dla
instytucji budżetowych.
Darmowa dostawa
od 250 zł.
Pracujemy
pn-pt: 8:00-16:00

Nie wiesz jaki produkt wybrać?

Zadzwoń lub napisz do nas,
a postaramy się dobrać odpowiedni produkt dla Ciebie.

Tel. (34) 366-72-72
Email: sklep@solokolos.pl

Aktualności » Gilotyny i trymery biurowe do papieru lub innych materiałów. Zobacz, jakiego urządzenia do cięcia potrzebujesz w swoim biurze.

Gilotyny i trymery biurowe do papieru lub innych materiałów. Zobacz, jakiego urządzenia do cięcia potrzebujesz w swoim biurze.

Gilotyny i trymery biurowe do papieru lub innych materiałów. Zobacz, jakiego urządzenia do cięcia potrzebujesz w swoim biurze.

Gilotyny do papieru są profesjonalnym rozwiązaniem pozwalającym na przycinanie dużej ilości dokumentów za jednym razem. Umożliwiają cięcie innych niż papier materiałów np.: cienkich płyt piankowych czy kartonów. Mogą także ciąć plastikowe okładki, papier fotograficzny i zalaminowane dokumenty. Opcja cięcia różnych materiałów umożliwia tworzenie niepowtarzalnych projektów zarówno w pracy, jak i w domu.

Trymery do papieru posiadają ostrze rotacyjne umieszczone w specjalnej wymiennej kasecie lub zintegrowane w  karetce. Po naciśnięciu karetki ostrze zostaje wysunięte i tnie dokumenty wzdłuż prowadnicy. Idealne do użytku przez fotografów, w  agencjach reklamowych, studiach graficznych, w  szkołach i  w  domach. Trymery mogą być używane do cięcia papieru, plastikowych okładek, papierów fotograficznych i zalaminowanych dokumentów.

Nie wiesz jaki gilotynę lub trymer do papieru wybrać?

Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiedni sprzęt do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Więcej aktualności