Solo-KolosSOLO-KOLOS ARTYKUŁY I URZĄDZENIA BIUROWE

Strefa klienta (połączenie szyfrowane)

Nowy klient - rejestracja | Przypomnij hasło | Pomoc

Twój koszyk: ilość: 0, wartość: 0 zł
Obejrzyj koszyk i dokonaj zakupu

Zobacz schowek

Hurt, wyceny, zapytania ofertowe i zamówienia sklep@solokolos.pl.

Termin płatności 14 dni dla instytucji budżetowych.

Produkty Fellowes 1 Niszczarki Fellowes Niszczarki Kobra Niszczarki Opus Produkty Fellowes

Praca

Oferty pracy:

1. Solo-Kolos Oddział w Częstochowie poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • kompletacje zamówień

  • rozładunek i załadunek dostaw

  • umiejscowienie towaru zgodnie z zasadami magazynowania

Wymagania:

  • zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do siedziby firmy Solo-Kolos Sp. z o.o., ul. Warszawska 363/365, 42-209 Częstochowa lub składanie aplikacji mailowo na adres adam@solokolos.pl z dopiskiem: MAGAZYNIER.

Prosimy o zamieszczenie na CV następujących klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji przez Solo-Kolos Sp. z o.o. ul. Warszawska 363/365 42-209 Częstochowa, na który składam aplikację, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Solo-Kolos Sp. z o.o. ul. Warszawska 363/365 42-209 Częstochowa, w związku z rekrutacją na którą składam aplikację
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, a także pozostałych oraz w zakresie wizerunku, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Solo-Kolos Sp. z o.o. ul. Warszawska 363/365 42-209 Częstochowa, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

2. Solo-Kolos Oddział w Częstochowie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK REALIZACJI WYSYŁEK.

  • Kompletowanie towaru do zamówień,

  • Pakowanie paczek,

  • Wydawanie przesyłek firmom kurierskim,

  • Sprawdzanie kompletności wysyłanego towaru,

  • Wsparcie pracy magazynu według potrzeb.

Wymagania:

  • Dokładność i rzetelność,
  • Systematyczność i szybkość w działaniu,

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do siedziby firmy Solo-Kolos Sp. z o.o., ul. Warszawska 363/365, 42-209 Częstochowa lub składanie aplikacji mailowo na adres adam@solokolos.pl z dopiskiem: PRACOWNIK REALIZACJI WYSYŁEK.