Solo-KolosSOLO-KOLOS ARTYKUŁY I URZĄDZENIA BIUROWE

Strefa klienta (połączenie szyfrowane)

Nowy klient - rejestracja | Przypomnij hasło | Pomoc

Twój koszyk: ilość: 0, wartość: 0 zł
Obejrzyj koszyk i dokonaj zakupu

Zobacz schowek

Hurt, wyceny, zapytania ofertowe i zamówienia sklep@solokolos.pl.

Pracujemy Pn.-Pt. 8:00-16:00.

Towary z magazynu wysyłamy do 24h.

Wystawiamy paragony lub faktury VAT 23%.

Termin płatności 14 dni dla instytucji budżetowych.

Koszt wysyłki kurierem 16 zł.

Darmowa dostawa od 500 zł.

Płatność kartą bez dodatkowych opłat.

Gwarancja door to door na wszystkie produkty.

14 dni na zwrot.

Jesteśmy w 100% polską firmą.

Promocje

Produkty Fellowes 1 Produkty Fellowes Niszczarki Fellowes Niszczarki Opus Niszczarki Kobra

Praca

Oferty pracy:

1. Solo-Kolos Oddział w Częstochowie poszukuje pracownika na stanowisko: MAGAZYNIER.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • kompletacje zamówień

  • rozładunek i załadunek dostaw

  • umiejscowienie towaru zgodnie z zasadami magazynowania

Wymagania:

  • zaangażowanie

  • umiejętności pracy w zespole

  • odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • umowę o pracę

  • jednozmianowy system pracy od poniedziałku do piątku

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do siedziby firmy Solo-Kolos Sp. z o.o., ul. Warszawska 363/365, 42-209 Częstochowa lub składanie aplikacji mailowo na adres adam@solokolos.pl z dopiskiem: MAGAZYNIER.

Prosimy o zamieszczenie na CV następujących klauzul:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji przez Solo-Kolos Sp. z o.o. ul. Warszawska 363/365 42-209 Częstochowa, na który składam aplikację, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wizerunku przez Solo-Kolos Sp. z o.o. ul. Warszawska 363/365 42-209 Częstochowa, w związku z rekrutacją na którą składam aplikację
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie dobrowolnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych, a także pozostałych oraz w zakresie wizerunku, na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Solo-Kolos Sp. z o.o. ul. Warszawska 363/365 42-209 Częstochowa, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

2. Solo-Kolos Oddział w Częstochowie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK REALIZACJI WYSYŁEK.

  • Kompletowanie towaru do zamówień,

  • Pakowanie paczek,

  • Wydawanie przesyłek firmom kurierskim,

  • Sprawdzanie kompletności wysyłanego towaru,

  • Wsparcie pracy magazynu według potrzeb.

Wymagania:

  • Dokładność i rzetelność,
  • Systematyczność i szybkość w działaniu,

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku dającym możliwość wykorzystania i rozwinięcia posiadanych umiejętności w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju

Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do siedziby firmy Solo-Kolos Sp. z o.o., ul. Warszawska 363/365, 42-209 Częstochowa lub składanie aplikacji mailowo na adres adam@solokolos.pl z dopiskiem: PRACOWNIK REALIZACJI WYSYŁEK.